Jak zvolit pánskou košili

Pánská košile k obleku

Pánská košile k obleku je nedílnou součástí společenského oblečení pro každého muže. V tomto případě je lepší se držet jednobarevných košil bez křiklavých barev. Košile musí ladit k obleku, ale barevné spojení je důležité i ke kravatě.

...více

Pánské košile v mnoha barvách a vzorech

Rozmanitost pánských košil tkví především v barevném provedení. Vybrat si můžete ze široké škály barev, košile rozhodně nemusí být jen bílá, černá nebo šedá. V trendech jsou rozmanité barvy a a košile si zachovává svou eleganci i v pestrých barvách. Nebojte se ani vzorů, jsou decentní a oživí celkový design. Košile s krátkým i dlouhým rukávem můžete mít v mnoha barvách.

...více

Dlouhý nebo krátký rukáv pánské košile?

Na tuto otázku nelze dát jednoznačnou odpověď. Obojí provedení má své výhody a také použití. Košili s dlouhým rukávem například k obleku, s krátkým jako stylovou košili pro každodenní nošení. Jedno je však jisté, obě varianty jsou ve spoustě barevných variantách včetně vzorů.

...více

Pánské košile a kravaty

Ke košili k obleku je nedílnou součástí společenského pánského outfitu také kravata. Její volba ke košili musí barevně ladit ke košili i k obleku. Stejně jako pánské košile, také kravaty jsou v mnoha různých barevných provedení, jednobarevné i se vzory.

...více