Jak zvolit pánskou košili

Dlouhý nebo krátký rukáv pánské košile?

Na tuto otázku nelze dát jednoznačnou odpověď. Obojí provedení má své výhody a také použití. Košili s dlouhým rukávem například k obleku, s krátkým jako stylovou košili pro každodenní nošení. Jedno je však jisté, obě varianty jsou ve spoustě barevných variantách včetně vzorů.

Dle provedení lze sortiment pánských košil rozdělit na dvě hlavní skupiny a to košile s krátkým a dlouhým rukávem. Obě varianty se nabízejí coby košile v mnoha barevných provedeních a též v různých materiálech košil. Pojďme se podívat na výhody obou typů. Každopádně jsou však pánské košile moderní a stylové v každém věku, ať sáhnete po krátkém nebo dlouhém rukávu.

Košile s dlouhým rukávem nejen k pánskému obleku

Dlouhý rukáv volíme především coby košili k obleku. To ale neznamená, že toto je jediné použití, stejně tak může sloužit jako pohodlná košile pro každodenní nošení i bez pánského obleku. V případě obleku dbejme na decentnější barvy, jinak si můžeme dovolit i pestřejší barvy. Košile s dlouhým rukávem jsou praktické k nošení každý den i k obleku do společnosti. Při společenském použití nezapomeňme ani na spojení košile a kravaty.

Pánská košile s krátkým rukávem coby volnočasové pohodlné oblečení

Košile s krátkým rukávem jsou moderní a elegantnější variantou ke tričkům. Pokud se rozhodujete mezi košili a tričkem, pokud vsadíte na košili, nabídne vám pohodlnost trička a k tomu eleganci díky límečku a knoflíkům na košili. Jedná se o stylové volnočasové pánské košile pro běžné nošení a oceníte je zejména v létě. Zvolit si můžete z mnoha barev a vzorů košil včetně jednobarevných či vzorovaných košil. U volnočasové košile si můžeme dovolit i pestřejší barvy.

Elegantní je pánská košile v obou variantách délky rukávu

Ať si vyberete dlouhou nebo krátkou variantu košile, vždy bude elegantním a stylovým oblečením. Buď k pánskému obleku doplněná kravatou či ve formě pohodlné sportovnější košile. Nezapomínejme na změření správné velikosti košile, zvláště u nákupu košile online, kdy si ji nelze vyzkoušet. Každopádně jsou pánské košile moderní a stylové v obou variantách a vybrat si lze z velkého množství provedení, nejen podle rukávu, ale i dle barvy a vzoru, v tmavých i světlejších odstínech.