Jak zvolit pánskou košili

Pánské košile v mnoha barvách a vzorech

Rozmanitost pánských košil tkví především v barevném provedení. Vybrat si můžete ze široké škály barev, košile rozhodně nemusí být jen bílá, černá nebo šedá. V trendech jsou rozmanité barvy a a košile si zachovává svou eleganci i v pestrých barvách. Nebojte se ani vzorů, jsou decentní a oživí celkový design. Košile s krátkým i dlouhým rukávem můžete mít v mnoha barvách.

Barevnost pánských košil je pestrá jako barvy samotné. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant, ať již sháníte pánskou košili k obleku nebo volnočasovou košili pro každodenní nošení. V obou případech si lze zvolit z mnoha variant, košile jednobarevné či se vzorem. To platí rovnocenně pro košile s krátkým i dlouhým rukávem.

Design pánské košile v barvách

Zapomeňte na pouze bílé, černé a šedé košile, i když jsou nepochybně velmi elegantní a například na svatbě je bílá košile takřka pravidlem. Pánské košile však mohou mít mnoho barevných provedení. Avšak i pro barvy pánské košile platí jistá pravidla, kterých bychom se měli držet. V módě jsou však košile světlé i tmavé, pestré i se vzorem. A nechybí klasický kostkovaný vzor v moderním pojetí. Jednobarevné košile působí jednolitě a uhlazeně, košile s decentním vzorem podtrhnou design. Vzorky bývají jemné, aby celkově opticky nenarušily celistvost, výjimkou jsou právě kostkované košile, kde si můžeme dovolit větší kontrast.

Jednobarevné do společnosti, vzorované coby sportovnější modely

Do společnosti budeme patrně volit jednobarevné modely, které působí jednolitě. Pamatujme na volbu barev, například na slavnostní a formální akce volme raději neutrální barvy bílou, černou a šedou podle dané situace. K tomu přizpůsobíme také kravatu ke košili, kde je opět mnoho různých kombinací, platí však, že by kravata měla být aspoň trochu tmavší nežli košile. U volnočasových košil si můžeme dovolit větší pestrost a to jak v dlouhém tak krátkém rukávu. Můžeme si vybrat například košili modrou, navy, či dokonce růžovou nebo žlutou. A přesto stále vypadají elegantně a moderně. A rovněž můžeme volit i vzory, například zmíněné kostky. Jemný vzorek však může být i k formálnější akce, přesto jsou častější jednobarevné varianty.

Sluší neutrální i barevné, jednolité i vzorkované, jen zvažte situaci

Jen si vyberte, každá košile si zachovává svůj elegantní střih díky límečku a knoflíků košil, což jsou jejich charakteristické prvky. Nebojte se barev, pouze zvažte danou situaci. Sytě žlutá nebo růžová košile ke státnicím asi nebude to pravé ořechové, naopak coby volnočasový model proč ne, zvýrazníte a zpestříte design. Klidně můžeme říct, že každá košile je elegantní a moderní, jak v dlouhém, tak krátkém rukávu. Ty krátké působí volněji a neformálněji, dlouhý rukáv doporučujeme především coby košili k obleku. Pánská košile je moderní pro muže každého věku a spojuje výhody volnosti a lehkosti trička spolu s elegantním střihem. A stejně jako jsou rozmanité barevné varianty košil, tak i materiály košil jsou velmi různorodé. A nezapomeňte také na správnou velikost pánské košile, která je rovněž zásadním parametrem, zejména pak při nákupu košile online.