Užitečné rady a tipy

Jednobarevnou nebo vzorovanou pánskou košili

Jednobarevné i vzorované pánské košile mají rozmanité použití. U košil k obleku volíme obvykle jednobarevné a jemný vzor, u stylových volnočasových i pestré odstíny. Stále oblíbený a legendární je i kostkový vzorek v různé velikosti. Elegantní a stylové jsou však všechny.

Ve světlých i tmavých odstínech najdete pánské košile jednobarevné i se vzorem. Oba druhy jsou elegantní a moderní zároveň. Pánské košile jsou v mnoha barvách a vzorech, stejně jako se setkáme s různými materiály košil. V případě pánské košile k obleku bychom se měli držet spíše decentních barev, u stylové volnočasové košile neuškodí ani více kontrastu a pestrosti. Vzor může být v různých velikostech a je třeba dodržet vhodné kombinování například košile a kravaty.

Jednobarevné i vzorované košile odlište opticky od obleku a kravaty

Každopádně jednobarevnou košilí nic nezkazíte. Pak je dobré oživit vzorkem například kravatu. Pokud si zvolíme vzorovanou košili, je dobré vzorky opticky odlišit. Například u jemného vzorku použijte kravatu se širšími pruhy. Nebo použijte odlišné typy vzorků pro košili, sako a kravatu či alespoň jeden z nich odlišný. U volnočasových košil je to mnohem volnější, zde si můžeme dovolit vzorky i celistvou barvu v mnoha odstínech a často jsou košile vybaveny odlišujícími prvky například u rukávů. To především u košil s krátkým rukávem.

Vzorek u pánské košile může upoutat a oživit, letí i stále klasické kostičky

Pánské košile jsou moderní a elegantní v každém věku pro každého muže. Můžete vsadit buď na sjednocení odstínů či naopak kontrast. Nic nepokazíte jednobarevnou košilí, ale i tradiční kostkovaný vzor může působit moderně a elegantně stejně jako jemné vzorky. De facto nelze zcela univerzálně říct, zda je lepší jednobarevná košile nebo se vzorem, obojí má svoje. Jednobarevná působí čistě a elegantně, zejména u spojení s oblekem. Vzorek může dodat jemnou decentnost či naopak zcela oživit a upoutat. Design a eleganci pánské košile podtrhuje límeček a knoflíky u košil.

Elegantní jsou pro každého muže jednobarevné i vzorované košile

Stylové a elegantní jsou košile s dlouhým i krátkým rukávem, se vzorkem i jednobarevné. Zapomínat bychom však neměli ani na další parametry k výběru pánské košile, jako je správná velikost pánské košile, která je zcela klíčová hlavně při nákupu košile online. Svou roli hrají také materiály košile či další požadavky.