Užitečné rady a tipy

Knoflíky a límeček k pánské košili prostě patří

Pánské košile jsou k dostání v rozmanitých podobách barev, materiálů, s dlouhým nebo krátkým rukávem. Jedno však mají společné. Stylový límeček a knoflíky, což dodává košilím typický střih a elegantním vzhled. Košile je elegantní jak volnočasová, tak k obleku jako společenská.

Pánské košile volnočasové, stylová elegantní pánská košile k obleku, moderní pánské košile různých barev a vzorů. To vše spojuje bohatý výběr pánských košil. Taktéž materiály košil jsou rozmanité. Všechny košile však spojuje stylový límeček a knoflíky, což košilím dává typický střih a zároveň eleganci. A proto je pánská košile vhodná jak pro běžné nošení, tak i jako součást k obleku. Límeček a knoflíky mají košile s krátkým i dlouhým rukávem. Zkrátka ke košili vždy patří.

Límeček a knoflíky u košile dávají eleganci a typický střih

Knoflíky a límeček jsou nedílnou součástí každé pánské košile. Ať vybíráte košili volnočasovou nebo k obleku, vždy tyto prvky ke košili prostě neodmyslitelně patří. Límeček patří k uvázání kravaty, knoflíky zase představují typické zapínání. Moderní a stylové jsou košile v různém provedení a barvách, jednobarevné i vzorované košile. Pánská košile je moderní a elegantní v každém věku a hodí se pro každého muže nehledě na věk či postavu. Košile je prostě moderní a stylová. Vyberte si z mnoha provedení, ke společenským akcím volte spíše decentní barvy a jemné vzory, coby volnočasová košile může mít i pestřejší barevné provedení.

Tvar límečku u košile podle obličeje a délky krku, nechybí ani límečky s knoflíky

U pánských košil se setkáme se dvěma typy límečků - doširoka otevřený a sevřený. Pravidlem je, že pro úzký obličej je vhodný široce otevřený límeček, pro oválnější tvar obličeje naopak sevřený. Pro dlouhý krk se hodí široce otevřený límeček a naopak pro krátký krk volíme límeček, jehož konce jsou blízko sebe. Setkat se můžeme též s límečkem s knofíky, tzv. button down. Tvar límečku pánské košile přizpůsobujte právě krku a obličeji.

V dlouhém i krátkém rukávu je košile vždy slušivá a elegantní do společnosti i k jeansům

Váháte-li mezi volbou pánské košile nebo trička, pokud si vyberete košili, bude vždy elegantním a stylovým oblečením právě díky límečku a knoflíkům. A nebojte se, v létě vám košile s krátkým rukávem dopřeje stejné pohodlí a volnost a navíc ve slušivé eleganci, například k oblíbeným jeans kalhotám. Košile s dlouhým rukávem především k obleku, ale i pro běžné nošení, taktéž například s jeans kalhotami bude stylovým outfitem.

V pánské košili moderně, stylově a elegantně s límečkem a knoflíky

Zkrátka, košile se svým typickým límečkem a s knoflíky bude vždy vaší elegantní vizitkou ve společnosti i pro volnočasové nošení. Pro běžné nošení nahradí tričko a doplní eleganci, ve společnosti bude vaší součástí společenského oblečení. Pánské košile v rozmanité podobě, nezapomeňte ani na správnou velikost košile, aby vám dokonale padla na míru.